Ogólne warunki sprzedaży

SPIS

ABC Kominów

Wybór komina do domu jednorodzinnego

Kominy spalinowe mają za zadanie odprowadzać spaliny z urządzeń grzewczych – kotłów, pieców bądź kominków gazowych lub olejowych. Wybór właściwego komina jest bardzo ważny i jest determinowany przez rodzaj ogrzewania i kotła. Jaki system kominowy wybrać do domu jednorodzinnego w którym zdecydowaliśmy się na kocioł gazowy?

czytaj dalej...

Wkłady kominowe do starego komina – co należy wiedzieć?

Zamontowanie nowego wkładu do komina jest popularnym sposobem naprawy bądź uszczelnienia starego komina – pozwala nam zaoszczędzić na ogrzewaniu domu i gwarantuje bezpieczne odprowadzanie spalin z kotła. Co powinniśmy wiedzieć o wyborze i montażu wkładów kominowych do starego komina? Jaki wkład kominowy do komina będzie najlepszy? Dowiedzmy się!

czytaj dalej...

Piec kondensacyjny – jaki komin wybrać do tego systemu grzewczego?

Coraz popularniejsze w naszym kraju są kotły gazowe kondensacyjne. Urządzenia te są stanie zastąpić kilka urządzeń grzewczych, zapewnić komfort grzewczy i bezpieczeństwo – pod warunkiem, że zarówno komin, jak i przyłącze wykonane są prawidłowo. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, chcąc dobrać odpowiedni komin do tego systemu.

czytaj dalej...

Jak dobrać komin stalowy do kominka i pieca węglowego?

Zalety nowoczesnych systemowych kominów stalowych powodują, że rozwiązanie to sukcesywnie eliminuje tradycyjne kominy murowane. Kominy stalowe są dziś stosowane do montażu w tradycyjnych szachtach jako przewody spalinowe. Izolowane systemy dwuścienne można stosować do montażu na zewnątrz, a także wewnątrz budynku bez konieczności stosowania murowanego szachtu. Komin stalowy to doskonałe rozwiązanie do kominka, pieca węglowego, jak i każdego innego urządzenia grzewczego, jakie stosuje się we współczesnych budynkach i instalacjach przemysłowych.

czytaj dalej...

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0