Ogólne warunki sprzedaży

SPIS

ABC Kominów

Jak dbać o komin ze stali nierdzewnej?

Komin ze stali nierdzewnej to wyposażenie trwałe, które powinno bez problemu spełniać swoją funkcję w długim okresie. Gwarancja na wybrane systemy stalowych kominów ze stali nierdzewnej to nawet 25 lat. Podstawą długoletniej sprawności komina wydaje się jego prawidłowy montaż i prawidłowa praca komina.

czytaj dalej...

Komin stalowy na zewnątrz budynku

Montaż dodatkowego komina w domu nie musi oznaczać uciążliwych prac budowlanych zakrojonych na szeroką skalę. Dobrym rozwiązaniem, które umożliwia szybkie uruchomienie nowego komina, są stalowe kominy zewnętrzne naszej firmy. Akcesoria dostępne są w różnych wariantach wykończenia. Dla inwestorów, którym zależy na efektywnej estetyce eksponowanych elementów infrastruktury technicznej obiektu, opracowaliśmy specjalną serię izolowanych stalowych kominów zewnętrznych ZEN.

czytaj dalej...

Komin stalowy w domu drewnianym. Co warto wiedzieć?

Wybór technologii budowy komina podczas budowy lub modernizacji domu drewnianego nie jest zadaniem skomplikowanym. Większość inwestorów w takich okolicznościach rozważa budowę betonowego szachtu kominowego i montaż stalowych przewodów kominowych w jego wnętrzu. To cały czas jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań, jednak okazuje się, że systemowe kominy stalowe oferują znacznie więcej ciekawych możliwości, z których mogą skorzystać użytkownicy domów drewnianych.

czytaj dalej...

7 powodów, dla których lepiej wybrać komin stalowy niż ceramiczny

Urządzenie grzewcze zakupione – czas dobrać do niego odpowiedni komin. Przez wiele lat na rynku dominowały kominy budowane z cegły. Ta technologia była stosunkowo tania, ale niestety niskie koszty wykonania szybko przestawały cieszyć, bo niedługo potem rosły… W postaci kosztów naprawy. Awaryjność takiego rozwiązania i przymus dokładnego zaplanowania miejsca komina w projekcie sprawiły, że kominy z cegły powoli odchodzą w niepamięć. Pojawia się zatem pytanie, jaki komin wybrać? My już znamy odpowiedź, ale przedstawimy Wam 7 powodów, dzięki którym dokładnie zrozumiecie nasze stanowisko.

czytaj dalej...

ZEN – po prostu piękny komin

Kiedy w budynku nie ma murowanego szachtu, w którym można zamontować wkład kominowy lub gdy chcemy podłączyć urządzenie grzewcze w wybranym przez siebie miejscu, idealnym rozwiązaniem będzie komin zewnętrzny. Kominy zewnętrzne z naszej oferty są proste w montażu, odporne na warunki atmosferyczne i estetyczne, a ich wyjątkowo atrakcyjnym wizualnie reprezentantem jest system ZEN.

czytaj dalej...

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0