Ogólne warunki sprzedaży

SPIS

ABC Kominów

MK-oferta systemów kominowych

MK – kominy stalowe MK Systemy Kominowe to firma specjalizująca się w produkcji systemów kominowych. Nasze systemy odprowadzania spalin wyróżniają się wysoką jakością oraz wykorzystaniem najnowszych rozwiązań.

czytaj dalej...

Kominy stalowe – nie dla korozji

Kominy stalowe – nie dla korozji Wybór komina jest jedną z najbardziej odpowiedzialnych decyzji, jaką trzeba podjąć podczas budowy domu. To element, który musi sprostać wilgoci oraz wahaniom temperatur, a tym samym zachować trwałość na lata. Jakie wymagania muszą spełniać kominy stalowe, aby uznano je za odporne na korozję?

czytaj dalej...

Budowa domu i wybór komina

Podczas budowy domu, jednym z najważniejszych etapów jest wyborów odpowiedniego systemu grzewczego i kominowego. Obecnie wśród najchętniej wybieranych rozwiązań jest ogrzewanie gazowe i komin ze stali.

czytaj dalej...

Kominy izolowane – kilka słów

Komin jest nieodzownym elementem każdego budynku mieszkalnego. Dzięki rozwiązaniom systemowym możesz zapomnieć o archaicznych kominach murowanych, które nie nadają się do odprowadzania spalin z nowoczesnych urządzeń grzewczych. Obecnie najbezpieczniejszym materiałem do budowy ciągu kominowego jest stal kwasoodporna, która bardzo dobrze znosi wysokie temperatury i działanie kondensatu.

czytaj dalej...

Wkłady kominowe

Modernizacja kotłowni to ważny element prac remontowych, które należy wykonać przed rozpoczęciem kolejnego sezonu grzewczego. Utrata sprawności systemu ogrzewania często oznacza wymianę kotła i konieczność kupienia nowego urządzenia. Czy trzeba wymienić również komin? Jak uchronić się przed dodatkowymi wydatkami związanymi z przebudową systemu kominowego? Czy możliwe jest dopasowanie starych przewodów dymowych i spalinowych do nowego kotła grzewczego? Jak działają wkłady do kominów?

czytaj dalej...

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0