Ogólne warunki sprzedaży

O FIRMIE

MK Systemy Kominowe

MK jest największym producentem systemów kominowych i wentylacyjnych w Polsce. W ciągu ostatnich 25 lat firma rozszerzyła działalność na Europę i umocniła swoją silną pozycję w Niemczech.

Firma oferuje systemy kominowe i indywidualne rozwiązania dla wszystkich rodzajów paliw i urządzeń, do budynków mieszkalnych i komercyjnych. Specjalizuje się również w produkcji systemów odprowadzania spalin z instalacji przemysłowych – z agregatów prądotwórczych i urządzeń kogeneracyjnych (turbin).

MK od lat koncentruje się na tym, co jest fundamentalne: dbałość o potrzeby rynku i zaangażowanie w zakresie bezpieczeństwa i właściwości produktów. Takie podejście zaowocowało budową długofalowych, partnerskich relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu.

Dzięki zespołowi R&D, wspieranemu przez Grupę oraz wewnętrznemu centrum innowacji: WeLab® firma MK dąży by być zawsze o krok przed europejskimi standardami.

MK jest częścią Grupy Sphering, czołowego gracza na europejskim rynku systemów odprowadzania spalin. Zadaniem Grupy jest projektowanie, produkcja i dystrybucja, wysokiej jakości nowatorskich systemów kominowych i wentylacyjnych

O Grupie Sphering

Grupa Sphering jest wiodącym graczem na europejskim rynku systemów kominowych z obrotem 190 mln euro i ponad 1000 pracowników.

Sphering rozszerza swoją obecność w branży z wiodącymi markami i szeroką gamą produktów, przy wsparciu swoich laboratoriów “WeLab” zajmujących się testowaniem produktów i innowacjami.

W skład Grupy, wraz ze swoimi markami, wchodzą firmy: Apros z Włoch, Eurotip z Belgii, Joncoux i Lorflex z Francji, MK z Polski, SFL z Wielkiej Brytanii i EKA z Niemiec.

W 2019 roku Grupa Sphering obchodziła stulecie istnienia. Wierna swoim historycznym wartościom, Grupa wdrożyła politykę CARE wobec Pracowników, Klientów i Dostawców, zapewniającą ofertę bezpiecznych i wydajnych produktów, z poszanowaniem aspektów ochrony środowiska i wartości społecznych.

Zaangażowanie Pracowników każdego z przedsiębiorstw i stabilność finansowa sprawia, że Grupa udowadnia swój potencjał w zakresie szybkiego, ustrukturyzowanego i zyskownego wzrostu.

Yes we care

www.sphering-group.com

 

Nasze główne wartości

W ciągu 100 lat wszystko uległo zmianie, z wyjątkiem naszych wartości

Reliable partner / Wiarygodny partner

TROSZCZYMY SIE O LUDZI

Jesteśmy odpowiedzialni. Nasze relacje z Pracownikami, Klientami i Dostawcami są oparte na lojalności

Leading edge / Wiodąca pozycja

Nasze standardy jakości są bardziej wymagające niż standardy w branży. Tworzymy innowacje, skutkujące realnym wdrożeniem produktu.

Zapewniamy jakość, bezpieczeństwo, trwałość i solidność naszych rozwiązań. Opowiadamy się za prawdziwymi korzyściami. Jesteśmy kilka kroków z przodu.

Long-term family horizon /
Długoterminowa perspektywa z rodzinnymi tradycjami

JESTEŚMY TU I BĘDZIEMY

Reprezentujemy nowe stulecie innowacji, przystosowania i doskonałości dla przyszłych pokoleń.

Ciągle dostosowujemy się do rynku – 100 lat „ewolucji”. Długoterminowa perspektywa oznacza ciągły rozwój. Zyski są reinwestowane i traktowane jak paliwo, które pozwala się rozwijać.

No shortcut / Nie idziemy drogą na skróty

Nie idziemy drogą na skróty w innowacjach, w dziedzinie bezpieczeństwa i jakości: nie godzimy się na półśrodki w spełnianiu standardów.

Nie idziemy na skróty w zapewnieniu jakości. Nie idziemy na skróty w rozwiązywaniu problemów. Nie idziemy na skróty w innowacjach. Nie idziemy na skróty w kwestii bezpieczeństwa i środowiska pracy.

Local approach / Lokalne podejście

WYPRODUKOWANO TUTAJ

Lokalnie podejmujemy decyzje, projektujemy i produkujemy, dzięki czemu lepiej dostosowujemy nasze produkty i usługi do rynku i zapewniamy ich większą dostępność

Podejmujemy autonomiczne decyzje pod kątem potrzeb danego kraju. Oferujemy wysoką jakość usług. Produkujemy zgodnie ze standardami danego rynku. Mamy lokalne/indywidualne podejście– produkcja, projektowanie, podejmowanie decyzji w poszczególnych krajach i rynkach.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0