Ogólne warunki sprzedaży

Akcesoria kominowe

W ofercie MK Systemy Kominowe nie mogło zabraknąć akcesoriów przeznaczonych do poszczególnych systemów kominowych. Zwiększają one ich funkcjonalność, a bardzo często są także niezbędne do tego, aby mogły one działać poprawnie. Oferowane akcesoria kominowe cechują się najwyższą jakością oraz precyzją wykonania. Są niezawodne oraz wytrzymałe, dlatego nie są im straszne nawet najtrudniejsze warunki zewnętrzne. Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii.

Szeroki wybór akcesoriów kominowych.

Akcesoria kominowe dostępne w asortymencie można podzielić na następujące grupy:

  • do systemów jednościennych MKS, MKKS, MKKSI, MKSZI; MKSF
  • do systemów dwuściennych MKD, MKKD, 30MKDZ, ZEN, MKDT; MKDF
  • do systemu MKPSI, MKPS;
  • do systemu przyłączy NERO.

Najważniejsze akcesoria, bez których różnego rodzaju przewody kominowe nie mogłyby być prawidłowo zamontowane oraz eksploatowane, to przede wszystkim obejmy, przedłużenia, uszczelki, wsporniki oraz elementy maskujące. W tej kategorii są dostępne również drzwiczki do wyczystek, czy kołnierze i przepusty.

Wytrzymałe elementy do systemów kominowych

Akcesoria do systemów kominowych mają przede wszystkim umożliwić montaż oraz wygodne korzystanie z systemu. Takie elementy, jak drzwiczki czy wszelkie przedłużenia pozwalają dostać się do wnętrza przewodu np. w celu jego wyczyszczenia. Akcesoria, takie jak obejmy i wsporniki podtrzymują całą konstrukcję i zapewniają jej stabilność. Z kolei maskownice i rozety zapewniają nienaganny wygląd całego systemu.

Oferta MK obejmuje także niezawodne regulatory. Ich główną funkcją jest stabilizacja oraz kontrola ciśnienia wewnątrz przewodów. Ma to duże znaczenie dla bezpieczeństwa całej instalacji oraz osób, które z niej korzystają. Kołnierze, które również można znaleźć w ofercie, chronią przewody przed przedostawaniem się do ich wnętrza opadów atmosferycznych. Dzięki wszystkim akcesoriom dostępnym w ofercie systemy kominowe stają się jeszcze bardziej funkcjonalne oraz efektywne.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0