Ogólne warunki sprzedaży

Kominki w salonie i niezawodne kominy

Kominy stalowe do kominków

Kominki cieszą się obecnie dużą popularnością. Są chętnie wybierane zarówno do nowoczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych domów. Nic dziwnego, gdyż kominek w salonie jest nie tylko źródłem ciepła, lecz także wprowadza do wnętrza przyjemną atmosferę. Palący się w nim ogień sprawia, że pomieszczenie staje się o wiele bardziej przytulne. Jednak, aby kominek spełniał swoją funkcję, niezbędny jest jego poprawny montaż. Tylko wtedy korzystanie z niego będzie nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne.

Sprawdzone kominy stalowe do kominków

Firma MK Systemy Kominowe zajmuje się sprzedażą kominów stalowych przeznaczonych do stosowania w kominkach. Jednym z takich systemów są przyłącza MK NERO. Całość jest wykonana ze stali czarnej, malowanej farbą Senotherm, dzięki czemu wygląda efektownie. Przyłącze ma wszystkie niezbędne certyfikaty, które świadczą o jego bezpieczeństwie oraz najwyższej jakości wykonania. Przyłącze gwarantuje sprawne odprowadzanie spalin z kominka do pionu kominowego.

Praktyczne i niezawodne kominy do kominków

Kominy stalowe do kominków od firmy MK to także system jednościenny elastyczny MK FLEX podwójny. Jest wykonany ze stali o dwóch grubościach, która ma właściwości antykorozyjne. Oprócz kominków znajduje także zastosowanie w kotłach opalanych drewnem. Dzięki jego elastyczności można z powodzeniem zamontować go w szachtach, w których występują uskoki.

Dlaczego warto pomyśleć o montażu kominka w swoim domu?

Oto najważniejsze zalety takiego rozwiązania:

  • stwarza niepowtarzalny klimat sprzyjający wypoczynkowi,
  • jest dodatkowym źródłem ogrzewania,
  • prezentuje się elegancko i estetycznie,
  • jest łatwy w utrzymaniu.

Wbrew pozorom korzystanie z kominka nie jest problematyczne, ani czasochłonne. Trzeba jedynie pamiętać o regularnym usuwaniu popiołu oraz czyszczeniu drzwiczek, aby prezentowały się estetycznie. Nie zajmuje to jednak wiele czasu. Montaż kominka to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce sprawić, aby wnętrze domu nabrało wyjątkowego charakteru i zapanowała w nim przytulna atmosfera.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0