Ogólne warunki sprzedaży

Kominy do budynków wielomieszkaniowych

Montaż kominów jest niezbędny także w budynkach wielomieszkaniowych, które nie mają dostępu do ogrzewania miejskiego. W takich miejscach jednym z rozwiązań jest zastosowanie urządzeń grzewczych, montowanych w każdym z mieszkań. Konieczne jest więc zastosowanie sprawnego systemu kominowego, który umożliwia podłączenie do niego kilku kotłów znajdujących się na różnych kondygnacjach. Musi on działać bez zarzutu, aby korzystanie z niego było bezobsługowe, a co najważniejsze – bezpieczne. Takie systemy kominowe można znaleźć w ofercie MK Systemy Kominowe. Wyróżniają się one niezawodnością oraz wysoką jakością wykonania. Dzięki temu są w stanie posłużyć bez zarzutu przez wiele lat.

Wydajne kominy do budynków wielomieszkaniowych

W budynkach wielomieszkaniowych zazwyczaj stosuje się kotły kondensacyjne z zamkniętą komorą spalania, które są umieszczone w poszczególnych lokalach. Zastosowanie nowoczesnych systemów kominowych sprawdza się zarówno w nowym budownictwie, jak i w blokach poddawanych modernizacji. Kominy do budynków wielomieszkaniowych od firmy MK są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na niekorzystne działania produktów spalania. Ich montaż oraz eksploatacja nie stwarzają problemów, dlatego są to niezawodne systemy, na które warto się zdecydować.

Efektywne systemy kominowe

Wysokiej jakości kominy zbiorcze muszą umożliwiać podłączenie kilku kotłów gazowych, które znajdują się na różnych kondygnacjach. Systemy dostępne w naszej ofercie pozwalają to zrobić w czterech konfiguracjach:

  • system spalinowy MKKS (LAS) – pobierający powietrze z szachtu,
  • system spalinowy MKKS (P1) – pobierający powietrze z szachtu,
  • system powietrzno-spalinowy MKPS (3CEp) – pobierający powietrze ze szczeliny pierścieniowej przewodu koncentrycznego,
  • system powietrzno-spalinowy MKPS (D) – pobierający powietrze ze szczeliny pierścieniowej przewodu koncentrycznego.

Spełniają one wszelkie normy stawiane tego rodzaju przewodom odprowadzającym spaliny oraz doprowadzającym powietrze. Są to systemy, które wyróżniają się niezawodnością oraz sprawnym działaniem przez wiele lat.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0