Ogólne warunki sprzedaży

Przyłącze do kominka na pellet

Przyłącze do pieca (lub kotła, kominka) na pellet

Sprawne odprowadzenie spalin z pieca na pellet jest możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości przyłączy. Służą one do bezpośredniego podłączenia urządzenia grzewczego do przewodu kominowego. Tego rodzaju przyłącza są dostępne w ofercie MK Systemy Kominowe. Są niezbędne dla każdego, kto planuje zakup i montaż pieca na pellet w swoim domu. Tylko wybór niezawodnej instalacji daje gwarancję, że będzie ona działała bezpiecznie oraz w pełni poprawnie.

Sprawdzone i skuteczne przyłącze do kominka na pellet

Firma MK oferuje wysokiej jakości system przyłączy LOOK PELLET. Są one wykonane z czarnej emaliowanej stali o grubości 0,7 mm. Doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku pieców i kotłów na pellet, lecz także kominków z wyjściem o średnicy 80 lub 100 mm. Wyróżniają się wysoką jakością oraz skutecznością. Dzięki temu, że zastosowano w tym systemie uszczelki vitonowe, przyłącze gwarantuje szczelność w miejscu montażu urządzenia, którym często jest salon. Poszczególne elementy poddano emaliowaniu szkliwem, sprawiając, że przyłącze jest bardzo estetyczne. Dodatkową zaletą przyłączy jest także ich elegancki czarny kolor. Dzięki temu przewody prezentują się stylowo nawet wtedy, gdy nie są zabudowane.

Bezpieczne i komfortowe korzystanie z kominka na pellet

Przyłącze do kominka na pellet LOOK PELLET może współpracować z systemem kominowym MKS lub MKD. Pierwszy z nich jest stosowany głównie jako wkład kominowy do szachtów wewnątrz budynków. System MKD jest z kolei przystosowany do montażu na zewnątrz budynku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w nim rury rdzeniowej oraz płaszczowej i warstwy izolacji pomiędzy nimi.

Montaż sprawnego systemu odprowadzania produktów spalania na zewnątrz ma duży wpływ nie tylko na komfort, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo korzystania z urządzenia grzewczego. Zapobiega wydostawaniu się spalin z komina do wnętrza pomieszczeń, co może być groźne dla zdrowia. Decydując się na zakup kominka, trzeba więc także pomyśleć o zainwestowaniu w niezawodny system odprowadzania spalin. Wybierając sprawdzone produkty MK, masz gwarancję, że będą działały tak, jak należy, a Ty będziesz mógł cieszyć się przytulną atmosferą, jaką zapewnia kominek.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0