Ogólne warunki sprzedaży

System stożkowy MKD POWER

Premiera targowa: Stożkowy system kominowy MKD POWER

Podczas tegorocznej edycji targów ISH 2017 – największej  na świecie imprezy z branży HVAC – marka MK Systemy Kominowe zaprezentowała nowy produkt – MKD POWER – izolowany, dwuścienny system do agregatów prądotwórczych, silników spalinowych i turbin.

 W trakcie 5-dniowych targów we Frankfurcie swoje produkty i usługi zaprezentowało aż 2 482 wystawców z 61 państw. Największą grupę odwiedzających stanowili przedstawiciele branż instalacji sanitarnych,  grzewczych oraz klimatyzacji.

Wśród zwiedzających dużym zainteresowaniem cieszył się nowy system kominowy MKD POWER, który przedstawiony był w postaci ponad 4-metrowej instalacji kominowej wraz z 2-metrowym czopuchem.

MKD POWER to izolowany, dwuścienny system do agregatów prądotwórczych, silników spalinowych i turbin, również z wykorzystaniem tzw. „bypassa” oraz jednostek kogeneracyjnych BHKW (CHP). System składa się z elementów kominowych i czopuchowych. Ich połączenie zapinane jest obejmą, która zapobiega ewentualnej utracie szczelności pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia. Może pracować w ciśnieniu do 5000 Pa- Klasa H1, w trybie suchym oraz mokrym, a dzięki zastosowaniu stożkowych, szczelnych połączeń nie potrzebuje uszczelek na rdzeniu i może pracować w temperaturze do 600°C. Dodatkowo MKD POWER jest łatwy w montażu.

 

Film z instrukcją montażu systemu MKD POWER dostępy jest w serwisie YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCFUrV2nq8Rxgam5oARXnORw

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0