Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Gorzów Wielkopolski

Patryk Dacka
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 1 (Szczecin, Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Żary)

mobile: +48 735 208 560

fax: + 48 68 458 19 14

Katarzyna Kos
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Sprzedaż kominów stalowych – Gorzów Wielkopolski i okolice

Oferujemy systemowe kominy stalowe, akcesoria do kominów spalinowych i wentylacyjnych stosowanych we wszystkich typach budynków, obiektów i instalacji przemysłowych oraz systemy kominowe do agregatów różnej wielkości. Nasza firma jest polskim producentem kominów stalowych i akcesoriów do ich montażu. Zachęcamy do kontaktu z doradcami z działu sprzedaży kominów stalowych, który obsługuje klientów na terenie Gorzowa i okolic.

Firmowi doradcy ds. sprzedaży kominów w Gorzowie Wielkopolskim

Nasi regionalni doradcy ds. sprzedaży kominów stalowych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oferują pełne wsparcie na każdym etapie – od wyboru systemu kominowego po finalizację transakcji. Doradcy techniczni z Gorzowa mogą pomóc w doborze odpowiedniego komina stalowego do każdego budynku i urządzenia grzewczego. Zachęcamy do kontaktu z lokalnym działem obsługi klienta w celu uzyskania wszystkich potrzebnych informacji.

Przydatne informacje i dokumenty na temat systemowych kominów stalowych

Doradcy firmy MK Żary obsługujący Gorzów i okolice chętnie udzielą wyczerpujących informacji na temat możliwości i zalet wynikających z zastosowania odpowiednich systemów kominowych MK Żary w danym obiekcie czy nowej inwestycji. Zachęcamy do kontaktu inwestorów, projektantów i architektów. Doradca z Gorzowa może udostępnić wygodne arkusze kalkulacyjne, które ułatwią zaprojektowanie odpowiedniego systemu wentylacji i przewodu spalinowego oraz udzielą informacji na temat wytycznych i wymogów montażowych.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0