Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Białystok

Arkadiusz Karos
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 10 (Białystok, Łomża, Warszawa, Ostrołęka, Olsztyn, Ciechanów, Suwałki)

mobile: +48 501 418 294

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Firma MK oferuje szeroki wybór nowoczesnych systemów kominowych i wentylacyjnych, które przeznaczone są zarówno do montażu w obiektach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Jesteśmy ogólnopolskim producentem kominów, mamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie, stawiamy na trwałe materiały, bogaty asortyment oraz przejrzystość oferowanych usług. Bogata wiedza, zdobywana od początków naszej działalności, pozwoliła nam na opracowanie niezawodnych systemów odprowadzania spalin, łączących w sobie bezpieczeństwo i trwałość. Zachęcamy mieszkańców Białegostoku i okolic do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Systemy kominowe MK – marka, której można zaufać

W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane kominy ze stali typu jedno- i dwuściennego, opracowane z myślą o niemal każdym typie instalacji. Oferujemy systemy do pieców gazowych, kominków, agregatów czy turbin. Aby móc zapewnić najwyższą możliwą wytrzymałość wszystkim komponentom, nasze zakłady produkcyjne wykorzystują precyzyjne wycinarki laserowe oraz spawarki TIG. Dzięki temu obróbka elementów nie czyni ich mniej wytrzymałymi. Współpracujemy również z profesjonalnymi firmami zajmującymi się dostawą oraz montażem zamówionych systemów na terenie Białegostoku i okolic.

Zapraszamy do kontaktu

Zależy nam, aby każde zlecenie przebiegało w sposób odpowiadający wszystkim naszym Klientom. Z tego powodu nasz zespół specjalistów chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Pomagamy przy projektowaniu instalacji, doborze kominów stalowych oraz umawianiu dostaw zamówionych systemów. Udzielamy także informacji związanych z wyceną usług. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Warto postawić na sprawdzoną firmę!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0