Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Bolesławiec

Mariusz Ozga
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 4 (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Opole, Jelenia Góra, Bolesławiec, Kłodzko)

mobile: +48 698 673 881

fax: +48 68 458 19 14

Katarzyna Kos 
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje Państwu kominy ze stali, systemy wentylacyjne oraz akcesoria najwyższej klasy – opracowane z myślą o bezpieczeństwie oraz wieloletniej trwałości. Jesteśmy czołowym producentem z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, działającym zarówno na terenie całej Polski, jak i na rynku europejskim. Stawiamy na budowanie pozytywnych, silnych relacji z naszymi klientami oraz dostarczanie najnowocześniejszych systemów odprowadzania spalin, dostępnych na naszym rynku. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bolesławca i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Systemy kominowe MK – postaw na sprawdzoną markę

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo kominy stalowe do kominków, pieców gazowych, agregatów oraz turbin. Oferujemy również rozwiązania opracowane z myślą o różnych typach paliw. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z najwyższej klasy stopów – poddawanych precyzyjnej obróbce przy użyciu wycinarek laserowych oraz spawarek TIG. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu trwałość naszych kominów i akcesoriów.

Zapraszamy do kontaktu!

Jako marka z wieloletnim doświadczeniem doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Z tego też powodu nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania. Udzielamy informacji dotyczących wyceny, pomocy przy projektowaniu instalacji oraz doboru odpowiednich systemów kominowych. Nasza firma oferuje również możliwość zamówienia dostawy i montażu zakupionych kominów – współpracujemy bowiem z renomowanymi podwykonawcami, dostępnymi na terenie całego regionu. Zapraszamy do kontaktu!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0