Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Brodnica

Radosław Szabłowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 2 ( Słupsk, Gdańsk, Elbląg, Grudziądz, Brodnica)

mobile: +48 501 418 174

 

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Biuro obsługi klienta – Brodnica i okolice

Zachęcamy do kontaktu z firmowym doradcą MK Żary, który obsługuje rynek inwestycji na terenie Brodnicy i okolic. Fachowcy z naszego działu sprzedaży mogą udzielić informacji na temat oferowanych systemów kominowych i udostępnić wszystkie ważne dokumenty techniczne. Zadzwoń lub napisz do jednego z doradców obsługujących region Brodnicy i okolic, aby dowiedzieć się więcej na temat produkowanych przez naszą firmę systemów kominowych.

Arkusze kalkulacyjne i instrukcje montażu kominów stalowych

Firmowi doradcy obsługujący inwestycje w Brodnicy i okolicach mogą udostępnić arkusze kalkulacyjne do projektowania przewodów wentylacyjnych i kominowych. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat możliwości i zalet płynących z zastosowania stalowych systemów kominowych oferowanych przez naszą firmę. Dostępne są kominy do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynku. Nasz doradca odpowiedzialny za obsługę Brodnicy chętnie udzieli informacji i pomoże dobrać odpowiedni system kominowy do każdego obiektu i urządzenia grzewczego.

Instrukcje montażowe do systemowych kominów stalowych

Doświadczony dział sprzedaży może udostępnić także instrukcje montażowe i podpowiedzieć, jaki skonfigurować system kominowy obiektu – korzystając z dostępnych w ofercie kominów stalowych i akcesoriów. Zadzwoń i uzyskaj informacje na temat oferty, warunków handlowych i dostępności wybranych stalowych kominów systemowych produkowanych przez MK Żary. Skontaktuj się z firmowym doradcą i uzyskaj informacje bezpośrednio od producenta.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0