Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Bytom

Rafał Szobak 
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 6 (Bytom, Katowice, Bielsko Biała)

mobile: +48 532 517 792

fax: +48 68 458 19 14

Katarzyna Kos 
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Firma MK oferuje Państwu najwyższej klasy kominy stalowe, systemy wentylacyjne oraz akcesoria wykonane z najwyższej klasy stopów. Jesteśmy czołowym producentem z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, obecnym zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim. Zależy nam, aby każdy z oferowanych przez nas produktów odznaczał się trwałością, bezpieczeństwem oraz wytrzymałością – bez względu na jego przeznaczenie. To właśnie to nastawienie sprawiło, że nasze produkty cieszą się rosnącym uznaniem na terenie całego kraju. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bytomia i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Systemy kominowe MK – gwarancja najwyższego standardu

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór systemów kominowych i wentylacyjnych – jak chociażby jednościenne systemy do kominków pelletowych czy dwuścienne kominy agregatowe. W celu zapewnienia naszym produktom znakomitej efektywności rozbudowujemy regularnie nasz park maszynowy. To właśnie spawarki TIG i wycinarki laserowe sprawiają, że produkowane przez nas kominy są trwałe i wytrzymałe, a przy tym zgodne ze wszystkimi obowiązującymi normami. Oferujemy również dostawę i montaż zamówionych produktów.

Skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści czekają na Państwa maile i telefony. Udzielamy informacji związanych z wyceną, doborem kominów ze stali oraz pomocą przy projektowaniu instalacji. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia, atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych kominów. Zapraszamy do kontaktu!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0