Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Chełm

Adam Rogowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 8 (Lublin, Chełm, Przemyśl, Rzeszów, Krosno, Zamość, Tarnobrzeg)

mobile: +48 791 020 909

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Jesteśmy ogólnopolskim producentem i dostawcą kominów ze stali oraz systemów wentylacyjnych. Już od ponad 25 lat nasza firma wyznacza kolejne trendy na rynku, każdego dnia powiększając grono zadowolonych klientów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W MK rozumiemy bowiem, że każdy obiekt zasługuje na kominy najwyższej klasy, gwarantujące bezpieczeństwo przebywających w nim osób. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chełma i okolic do zapoznania się z poniższą ofertą.

Produkcja i dostawa

Już od początków naszej działalności wierzymy, że proces produkcyjny decyduje o ostatecznej jakości uzyskanego produktu. Z tego też powodu nasze kominy stalowe są wytwarzane z najwyższej klasy elementów poddawanych spawaniu TIG oraz wycinaniu laserowemu na etapie obróbki. Dzięki nowoczesnym technologiom tego typu, kominy opuszczające nasze zakłady odznaczają się wieloletnią trwałością oraz znakomitą odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Nasza firma współpracuje także z uznanymi firmami instalacyjnymi, dzięki czemu zapewnia wszystkim zleceniodawcom szybką realizację zamówień oraz profesjonalny montaż.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze najodpowiedniejszego systemu kominowego dla swojego domu lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wyceny usług – zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem. Doradcy MK działają na terenie całego kraju, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0