Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Częstochowa

Oskar Markowski 
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 5 (Częstochowa, Radomsko, Kępno, Wieluń, Zawiercie, Konin, Kalisz, Turek, Sieradz)

mobile: +48 501 418 172

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje Państwu nowoczesne kominy stalowe, systemy wentylacyjne oraz akcesoria kominowe wykonane z najwyższej klasy stopów. Już od ponad 25 lat marka MK projektuje i produkuje systemy odprowadzania spalin – dostosowane zarówno do potrzeb budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych. Jesteśmy obecni nie tylko na rynku ogólnopolskim, ale też europejskim – dzięki ciągłemu usprawnianiu naszej oferty. Monitorujemy zmieniające się normy, aby zawsze móc dostarczyć naszym klientom produkty najwyższej klasy. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Częstochowy i okolic do zapoznania się z poniższą ofertą.

Najlepsze systemy kominowe w Częstochowie!

W MK doskonale rozumiemy, czym powinny odznaczać się niezawodne systemy kominowe. Z tego też powodu zarówno rozwiązania domowe, jak i przemysłowe, dostępne w naszej ofercie, odznaczają się równie wysoką jakością wykonania. Nasze zakłady produkcyjne zostały wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia, takie jak precyzyjne wycinarki laserowe oraz sprzęt do spawania TIG. Dzięki temu produkowane przez nas elementy cechują się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne oraz wieloletnią trwałością. Współpracujemy również z profesjonalnymi firmami – zajmującymi się dostawą oraz instalacją zamówionych kominów.

Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze kominów ze stali oraz kompatybilnych akcesoriów. Pomagamy również w sporządzaniu projektów instalacji, a także przeprowadzamy bezpłatną wycenę wszystkich usług. Zapewniamy znakomity stosunek jakości do ceny oferowanych kominów, szybką dostawę oraz profesjonalne wsparcie ze strony naszych ekspertów – na każdym etapie realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto postawić na nasze kominy!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0