Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Elbląg

Radosław Szabłowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 2 ( Słupsk, Gdańsk, Elbląg, Grudziądz, Brodnica)

mobile: +48 501 418 174

 

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Kominy stalowe Elbląg i okolice

MK Żary oferuje systemowe kominy stalowe do montażu w nowych i modernizowanych obiektach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. Kominy stalowe MK Żary dostępne są w różnych wariantach. Projektanci i inwestorzy mogą wybierać pomiędzy przewodami kominowymi jednościennymi – do montażu wewnątrz obiektów oraz stalowymi kominami dwuściennymi, które można zamontować na zewnątrz – na elewacji budynku. Zachęcamy do kontaktu z doradcą z działu sprzedaży, odpowiedzialnego za obsługę regionu Elbląga i okolic.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej o kominach stalowych

Doradcy klientów z Elbląga są dostępni pod wskazanymi numerami telefonów oraz adresami e-mail. Wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty producenta systemowych kominów stalowych. Doradcy mogą pomóc w doborze odpowiedniego systemu do danego urządzenia grzewczego i obiektu. Zachęcamy do kontaktu także inwestorów i projektantów z Elbląga. Nasz firmowy doradca może udostępnić arkusze do kalkulowania wymiarów przewodów kominowych oraz pozostałe informacje techniczne i handlowe, które pomogą wybrać odpowiedni system kominowy z naszej oferty.

Instrukcje montażu i certyfikaty kominów stalowych

W razie potrzeby doradca odpowiedzialny za obsługę rynku na terenie Elbląga i okolic może udostępnić dokumenty techniczne, w tym instrukcje montażu wybranych stalowych systemów kominowych oraz certyfikaty niezbędne do potwierdzenia, że oferowane przez nas produkty mogą być bezpiecznie stosowane w określonych rodzajach instalacji i obiektów.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0