Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Gdańsk

Radosław Szabłowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 2 ( Słupsk, Gdańsk, Elbląg, Grudziądz, Brodnica)

mobile: +48 501 418 174

 

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Kominy ze stali Gdańsk i okolice

Oferujemy jakościowe systemy kominowe do montażu w nowych i modernizowanych obiektach. Stalowe kominy MK Żary to doskonałe rozwiązanie do prowadzenia przewodów wentylacyjnych i kominów spalinowych. Systemy są przystosowane do współpracy z różnymi rodzajami urządzeń grzewczych. Znajdzie się tam zarówno odpowiedni komin do kominka, jak i nowoczesnych pieców c.o. montowanych w wielolokalowych budynkach mieszkalnych. Informacji na temat oferty, zastosowania i sposobu doboru systemów kominowych udziela zespół działu sprzedaży odpowiedzialny za obsługę Gdańska i okolic.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej o zaletach naszych kominów stalowych

Doradcy ds. zastosowania i sprzedaży stalowych kominów na terenie Gdańska i okolic są dostępni telefonicznie i mailowo. Napisz lub zadzwoń, aby porozmawiać o konkretnym projekcie lub uzyskać informacje handlowe i techniczne. Gdańscy doradcy mogą udostępnić istotne dokumenty i arkusze kalkulacyjne, które ułatwią dobranie odpowiedniego systemu i zaprojektowanie przewodów kominowych o właściwych parametrach.

Uzyskaj instrukcje montażowe i potrzebne certyfikaty

Skontaktuj się z gdańskim działem obsługi MK Żary w celu uzyskania pomocy w doborze systemów kominowych. Gdańscy doradcy mogą udostępnić instrukcje montażowe oraz certyfikaty potwierdzające zgodność oferowanych kominów stalowych i akcesoriów z obowiązującymi przepisami. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat możliwości płynących z zastosowania systemów kominowych MK Żary.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0