Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Grudziądz

Radosław Szabłowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 2 ( Słupsk, Gdańsk, Elbląg, Grudziądz, Brodnica)

mobile: +48 501 418 174

 

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Systemy kominowe do urządzeń grzewczych i wentylacji

Oferujemy kominy stalowe – doskonałe do budowy i modernizacji wentylacji i kominowych przewodów spalinowych. Oferowane przez nas systemy są dostępne w wielu wariantach. Dzięki temu można dobrać odpowiedni komin stalowy do każdego obiektu i urządzenia grzewczego oraz agregatu. W razie problemu z doborem rozwiązania można skorzystać z pomocy doradcy odpowiedzialnego za obsługę Grudziądza i okolic. Nasz zespół sprzedaży doradzi jak wybrać komin stalowy i udzieli wszelkich informacji na temat oferty.

Arkusze kalkulacyjne dla projektantów

Nasi regionalni doradcy ds. sprzedaży kominów stalowych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oferują pełne wsparcie na każdym etapie – od wyboru systemu kominowego po finalizację transakcji. Doradcy techniczni z Gorzowa mogą pomóc w doborze odpowiedniego komina stalowego do każdego budynku i urządzenia grzewczego. Zachęcamy do kontaktu z lokalnym działem obsługi klienta w celu uzyskania wszystkich potrzebnych informacji.

Zadzwoń lub napisz do doradcy obsługującego rejon Grudziądza i okolic

Doradcy firmy MK Żary obsługujący Gorzów i okolice chętnie udzielą wyczerpujących informacji na temat możliwości i zalet wynikających z zastosowania odpowiednich systemów kominowych MK Żary w danym obiekcie czy nowej inwestycji. Zachęcamy do kontaktu inwestorów, projektantów i architektów. Doradca z Gorzowa może udostępnić wygodne arkusze kalkulacyjne, które ułatwią zaprojektowanie odpowiedniego systemu wentylacji i przewodu spalinowego oraz udzielą informacji na temat wytycznych i wymogów montażowych.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0