Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Jelenia Góra

Mariusz Ozga
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 4 (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Opole, Jelenia Góra, Bolesławiec, Kłodzko)

mobile: +48 698 673 881

fax: +48 68 458 19 14

Katarzyna Kos 
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Marka MK oferuje Państwu nowoczesne systemy wentylacyjne i kominowe – dostępne na terenie zarówno Jeleniej Góry, jak i jej okolic. Jesteśmy renomowanym producentem, który jest obecny na polskim rynku już od ponad 25 lat. Wytrwałość w dążeniu do celu, determinacja i otwartość na zmieniające się trendy sprawiły, że obecnie nasze kominy ze stali są dostępne nie tylko na terenie całej Polski, ale również w Niemczech. Oferujemy naszym klientom niezawodne systemy, odznaczające się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą.

Systemy kominowe MK – polska jakość oparta na doświadczeniu

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór systemów kominowych, opracowanych z myślą o praktycznie wszystkich instalacjach obecnych w budownictwie. Oferujemy chociażby rozwiązania dla kominków, pieców gazowych czy agregatów. Zajmujemy się również produkcją akcesoriów – takich jak neutralizatory oraz nasady kominowe. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wytwarzane ze stopów najwyższej jakości, poddawanych wycinaniu laserowemu oraz spawaniu TIG. Dzięki takim nowoczesnym technologiom jesteśmy w stanie nadać produkowanym elementom odpowiednią formę – przy jednoczesnym zapewnieniu im znakomitej wytrzymałości.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasz zespół ekspertów pomoże Państwu w znalezieniu odpowiednich kominów stalowych i akcesoriów, a także dokona wstępnej wyceny kosztów. Pomagamy również w projektowaniu instalacji w nowo budowanych oraz modernizowanych budynkach. Współpracujemy przy tym z doświadczonymi firmami dostawczo-instalatorskimi – w celu zwiększenia przystępności naszej oferty. Skontaktuj się z nami już dziś drogą mailową lub telefoniczną i przekonaj się, jak możemy pomóc także i Tobie!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0