Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Kalisz

Kamil Grypczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 3 (Poznań, Piła, Leszno, Konin, Kalisz, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek)

mobile: +48 662 040 920

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Nowoczesne systemy kominowe MK to gwarancja najwyższej jakości, podparta dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Jesteśmy ogólnopolskim producentem systemów odprowadzania spalin do budynków mieszkalnych i przemysłowych. Nasze systemy cieszą się rosnącą popularnością także na rynku europejskim. Stawiamy bowiem na najwyższej jakości materiały, nowoczesne maszyny produkcyjne oraz rzetelne podejście do wszystkich klientów. Działamy między innymi na terenie Kalisza i okolic. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poniższą ofertą.

Systemy odprowadzania spalin MK – gwarancja najwyższej jakości

Oferujemy szeroki wybór kominów ze stali, systemów wentylacyjnych oraz akcesoriów. W naszym asortymencie znajdują się systemy do wszystkich typów instalacji – od domowych kominków pelletowych po przemysłowe turbiny. Opracowaliśmy także kominy przeznaczone do pracy z różnymi paliwami grzewczymi. W celu maksymalnego zwiększenia wytrzymałości wszystkich wytwarzanych elementów wyposażyliśmy nasze zakłady produkcyjne w nowoczesne urządzenia do obróbki, takie jak wycinarki laserowe oraz spawarki TIG.

Zapraszamy wszystkich do kontaktu!

Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji z Klientami. Właśnie z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby uczynić naszą ofertę przystępną dla każdego. Nasza firma współpracuje z doświadczonymi podwykonawcami specjalizującymi się w dostawie oraz instalacji kominów stalowych. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomożemy w doborze najkorzystniejszych systemów, a także udzielimy wszelkich informacji związanych z wyceną.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0