Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Katowice

Rafał Szobak 
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 6 (Bytom, Katowice, Bielsko Biała)

mobile: +48 532 517 792

fax: +48 68 458 19 14

Katarzyna Kos 
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10 

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Systemy kominowe MK stanowią gwarancję najwyższej jakości. Jesteśmy obecni na polskim rynku już od ponad 25 lat – dostosowując nasz asortyment do zmieniających się norm, w celu dostarczenia naszym klientom produktów najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór kominów, przeznaczonych zarówno do montażu w nowo budowanych obiektach, jak i modernizowanych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Katowic do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Najlepsze systemy kominowe w Polsce

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kominów ze stali – wyprodukowanych z użyciem najnowocześniejszych technologii obecnych na współczesnym rynku. Posługując się precyzyjną wycinarką laserową oraz sprzętem do spawania TIG jesteśmy w stanie uzyskać elementy najwyższej klasy o znakomitej odporności na czynniki zewnętrzne. Oferujemy zarówno zróżnicowane systemy jedno- i dwuścienne, jak i bogaty wybór akcesoriów, neutralizatorów, nasad kominowych oraz tłumików. Zapewniamy także dostawę i montaż zamówionych elementów.

Fachowa pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z doborem kominów stalowych, wyceną lub projektowaniem instalacji – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomożemy Państwu w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania dla danego budynku, podchodząc do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Udzielamy fachowego doradztwa zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego to właśnie nasze kominy nie mają sobie równych!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0