Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Kępno

Oskar Markowski 
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 5 (Częstochowa, Radomsko, Kępno, Wieluń, Zawiercie, Konin, Kalisz, Turek, Sieradz)

mobile: +48 501 418 172

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

KOMINY STALOWE KĘPNO

Jeśli szukasz wysokiej jakości komina stalowego, jesteś pod odpowiednim adresem! Firma MK Żary oferuje nowoczesne systemy kominowe na terenie Kępna i okolicznych miejscowości. Nasze rozwiązania znajdą zastosowanie przy większości współcześnie wykorzystywanych technologii grzewczych. Są przystosowane m.in. do pracy z kotłami na pellet, gaz, olej i drewno.

Niezależnie od tego, czy ogrzewasz swój dom kotłem kondensacyjnym, czy też kotłem opalanym drewnem, u nas znajdziesz kominy ze stali spełniające wszelkie najważniejsze normy z zakresu bezpieczeństwa (w tym szczelności i odporności termicznej). Stalowe systemy kominowe ze stali kwasoodpornych to świetna alternatywa dla stosowanych przed laty w budownictwie kominów murowanych.

Oferujemy kompletne systemy kominowe w wersji zarówno jednościennej (w formie wkładu do szachtu komina murowanego), jak i dwuściennej (montowane na zewnętrznej ścianie budynku). Zaufaj profesjonalistom i wybierz wydajne kominy stalowe sygnowane logo firmy MK Żary i spełniające wymogi dyrektyw unijnych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór właściwego komina ze stali nie jest łatwy. Jeśli nie masz pewności, jaki produkt wybrać, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami działającymi na terenie Kępna i okolic. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem przed i posprzedażowym. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszego asortymentu.

Kup wysokiej klasy kominy ze stali i zadbaj o bezpieczeństwo mieszkańców w swoim domu.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0