Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Kłodzko

Mariusz Ozga
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 4 (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Opole, Jelenia Góra, Bolesławiec, Kłodzko)

mobile: +48 698 673 881

fax: +48 68 458 19 14

Katarzyna Kos 
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje Państwu niezawodne systemy kominowe i wentylacyjne – opracowane w oparciu o 25 lat doświadczenia. Jako jeden z czołowych producentów kominów w Polsce stawiamy na dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości oraz przystępność usług. Bezpieczeństwo i trwałość, którymi odznaczają się oferowane przez nas systemy odprowadzania spalin, sprawiły, że nasze produkty cieszą się rosnącą popularnością – także na rynku europejskim. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kłodzka i okolic do zapoznania się z poniższą ofertą.

Niezawodne systemy kominowe dla domów i firm

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kominów stalowych oraz akcesoriów – opracowanych z myślą o potrzebach niemal wszystkich typów obiektów. Oferujemy zarówno systemy dla pieców gazowych i domowych kominków, jak i rozwiązania dla agregatów oraz turbin. Znajdą Państwo u nas także neutralizatory, tłumiki i inne akcesoria kominowe. Zamówione produkty zostaną dostarczone i zainstalowane w wybranym przez Ciebie miejscu. Nasze kominy to także gwarancja najwyższej trwałości, zapewniona przez staranny proces produkcyjny, oparty na najnowocześniejszych urządzeniach – takich jak wycinarki laserowe oraz spawarki TIG.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Nasz zespół ekspertów czeka na Państwa maile oraz telefony. Pomożemy Ci w znalezieniu najodpowiedniejszych kominów ze stali, zaprojektowaniu instalacji oraz wycenie wszystkich kosztów. Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybką dostawę zamówionych elementów oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówień. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0