Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Konin

Kamil Grypczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 3 (Poznań, Piła, Leszno, Konin, Kalisz, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek)

mobile: +48 662 040 920

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje szeroki wybór nowoczesnych systemów kominowych i wentylacyjnych, a także kompatybilnych z nimi akcesoriów. Jesteśmy wiodącym polskim producentem z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Nasze kominy są obecnie wykorzystywane nie tylko na terenie całego kraju, ale również na rynku niemieckim. Opracowane przez nas systemy są bowiem owocem wieloletnich starań, a także sumiennego analizowania rynkowych zmian, co pozwoliło nam na stworzenie niezwykle atrakcyjnej oferty. Zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych z Konina i okolic do bliższego zapoznania się z naszymi usługami.

Systemy kominowe MK – polska jakość, światowy standard

Jako wieloletni specjaliści od systemów odprowadzania spalin, doskonale rozumiemy, czym powinny odznaczać się dobre kominy ze stali. W ofercie posiadamy szeroki wybór profesjonalnych rozwiązań – od systemów kominkowych po turbinowe. Oferujemy również kominy dostosowane do różnych typów paliwa grzewczego. Nasze zakłady dysponują przy tym najnowocześniejszym parkiem maszynowym, w którego skład wchodzą spawarki TIG oraz precyzyjne wycinarki laserowe. Dzięki temu obróbka elementów przebiega sprawnie, zaś ukończone kominy odznaczają się znakomitą odpornością na uszkodzenia. W celu zwiększenia przystępności naszych usług nawiązaliśmy również współpracę z doświadczonymi podwykonawcami specjalizującymi się w dostawie oraz instalacji kominów.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi specjaliści bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze świadczonymi przez nas usługami. Pomagamy w poprawnej wycenie usług, projektowaniu instalacji oraz doborze odpowiednich kominów stalowych. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny oraz pełną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Zachęcamy do kontaktu!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0