Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Kraków

Jakub Bilski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 7 (Kraków, Tarnów, Nowy Sącz)

mobile: +48 692 457 069

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Kominy stalowe – Kraków

Kominy stalowe zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. To kompletne rozwiązania systemowe, które służą odprowadzaniu spalin z urządzeń grzewczych opalanych różnymi paliwami (takimi jak gaz, olej, pellet czy drewno, węgiel i ekogroszek), a także dostarczaniu do nich powietrza – w kotłach kondensacyjnych i kominkach gazowych. Oferujemy nowoczesne systemy kominowe, które wyróżniają się wysoką jakością, lekkością oraz łatwym i szybkim montażem. Konstrukcje stalowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań.

W naszej ofercie posiadamy systemy kominowe jednościenne i dwuścienne, które zostały wyprodukowane w taki sposób, aby zapewnić szybką i profesjonalną instalację zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Komin ze stali można więc postawić w dowolnym miejscu bez konieczności stawiania fundamentów. Może być nawet umieszczony na środku domu, jako komin przy designerskim kominku. Oprócz tego oferujemy niezbędne akcesoria, neutralizatory, tłumiki oraz nasady kominowe. Każdy z naszych produktów ma certyfikat CE oraz charakteryzuje się wysoką jakością, która gwarantuje długą eksploatację oraz pełne bezpieczeństwo.

Oferujemy kominy ze stali na terenie takich miast jak Kraków i jego okolice. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy doborze i zakupie odpowiedniego systemu kominowego, nasi doświadczeni doradcy chętnie służą profesjonalną pomocą. Zatrudniamy wyspecjalizowanych konsultantów, którzy sprawują opiekę nad naszymi klientami systemów kominowych w Krakowie i okolicach.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0