Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Krosno

Adam Rogowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 8 (Lublin, Chełm, Przemyśl, Rzeszów, Krosno, Zamość, Tarnobrzeg)

mobile: +48 791 020 909

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje Państwu kominy i systemy wentylacyjne najwyższej klasy – z dostawą na terenie zarówno samego Krosna, jak i okolic. 25 lat doświadczenia nauczyło nas, czym powinny odznaczać się prawdziwie niezawodne kominy, przeznaczone zarówno do użytku w budownictwie mieszkalnym, jak i przemysłowym. To właśnie z tego powodu systemy kominowe MK uchodzą obecnie za jedne z najpopularniejszych na polskim rynku, ciesząc się rosnącym uznaniem także wśród zagranicznych klientów. Zapraszamy gorąco wszystkich klientów do bliższego zapoznania się z poniższą ofertą.

Kominy stalowe MK – gwarancja najwyższej jakości

Oferujemy Państwu szeroki wybór kominów ze stali, opracowanych z myślą o niemal każdym typie instalacji. Znajdą Państwo u nas niezawodne kominy jednościenne do kominków, systemy dwuścienne do agregatów czy też nowoczesne rozwiązania żaroodporne. Wszystkie oferowane przez nas kominy zostały wyprodukowane w nowatorskim parku maszynowym – przy użyciu wycinarek laserowych oraz sprzętu do spawania TIG. Nasze usługi obejmują również dostawę i montaż zamówionych elementów – dzięki współpracy z doświadczonymi podwykonawcami.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu wszystkich informacji związanych z wyceną, doborem kominów stalowych oraz projektem instalacji. Wszelkie pytania mogą Państwo kierować zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Zapewniamy profesjonalną pomoc na wszystkich etapach realizacji zamówienia, atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych elementów. Skontaktuj się z nami już dziś!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0