Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Legnica

Mariusz Ozga
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 4 (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Opole, Jelenia Góra, Bolesławiec, Kłodzko)

mobile: +48 698 673 881

fax: +48 68 458 19 14

Katarzyna Kos 
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje Państwu niezawodne kominy stalowe, systemy wentylacyjne oraz zróżnicowane akcesoria – wykonane wyłącznie z najwyższej klasy materiałów. Działamy na rynku od ponad 25 lat, wyznaczając kolejne trendy na rynku i rzucając wyzwanie wszystkim konkurentom. Zależy nam przy tym, aby budować pozytywne relacje z rosnącym gronem naszych klientów. Z tego też powodu staramy się modyfikować naszą ofertę w odpowiedzi na zmieniające się normy, aby zapewnić najwyższą jakość usług na terenie Legnicy i jej okolic. Zapraszamy wszystkich mieszkańców tego regionu do zapoznania się z naszą ofertą.

Najlepsze systemy kominowe w Legnicy

Na przestrzeni lat opracowaliśmy szeroką gamę systemów kominowych, będących owocem ciężkiej pracy naszej firmy. Znajdą więc Państwo u nas kominy żaroodporne, kominkowe, elastyczne czy też spalinowe – dedykowane kotłom gazowym. Oferujemy również bogaty wybór akcesoriów, obejmujących tłumiki i neutralizatory. Wszystkie produkty są przez nas wytwarzane z użyciem najnowocześniejszych technologii, jak chociażby spawarek TIG oraz wycinarek laserowych. Nawiązaliśmy także współpracę z podwykonawcami specjalizującymi się w dostawie i montażu kominów – aby zapewnić klientom możliwie największą przystępność naszych usług.

Zapraszamy gorąco do kontaktu!

Zależy nam na tym, aby każdy klient mógł znaleźć u nas niezawodne kominy ze stali, które sprawdzą się w jego domu. Z tego też powodu nasi specjaliści bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Pomagamy w znalezieniu najodpowiedniejszych systemów, projektowaniu instalacji oraz prawidłowej wycenie usług. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi już dziś i przekonaj się, dlaczego warto postawić na producenta z wieloletnim doświadczeniem!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0