Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Łomża

Arkadiusz Karos
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 10 (Białystok, Łomża, Warszawa, Ostrołęka, Olsztyn, Ciechanów, Suwałki)

mobile: +48 501 418 294

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Już od ponad 25 lat marka MK dostarcza swoim Klientom najskuteczniejsze kominy ze stali dostępne na polskim rynku. Od dłuższego czasu jesteśmy również obecni na rynku europejskim, konkurując z najbardziej rozpoznawalnymi zachodnimi producentami. Oferujemy systemy odprowadzania spalin dla domów prywatnych oraz obiektów przemysłowych, przystosowane do pracy z różnymi rodzajami paliwa grzewczego. Stawiamy na rzetelność, wysoką jakość oraz wieloletnią trwałość sprzedawanych kominów stalowych. Zapraszamy wszystkich Klientów indywidualnych i biznesowych z Łomży oraz okolic do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Najskuteczniejsze systemy kominowe na rynku

Zależy nam, aby wszystkie kominy stalowe wchodzące w skład naszego asortymentu były w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór systemów, obejmujący zarówno kominy do agregatów, jak i modele żaroodporne oraz kominkowe. Nasze zakłady produkcyjne zostały wyposażone w najnowocześniejsze technologie, na czele ze sprzętem do spawania TIG. Dzięki temu jesteśmy w stanie produkować zróżnicowane, trwałe elementy systemów odprowadzania spalin. Oferujemy również dostawę i montaż zamówionych kominów na terenie Łomży oraz całego regionu.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi doradcy chętnie pomogą w znalezieniu najodpowiedniejszych systemów kominowych oraz zaprojektowaniu instalacji. Udzielamy również fachowego wsparcia na wszystkich etapach realizacji zamówienia – od wyceny po dostawę zamówionych elementów. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zleceń. Warto skontaktować się z nami już dziś i przekona się, jak wiele zalet ma korzystanie z naszych usług!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0