Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Nowy Sącz

Jakub Bilski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 7 (Kraków, Tarnów, Nowy Sącz)

mobile: +48 692 457 069

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kominów ze stali oraz systemów wentylacyjnych – dedykowanych zarówno budownictwu mieszkalnemu, jak i obiektom przemysłowym. Nasze systemy są obecnie wykorzystywane zarówno na terenie całego kraju, jak i Niemiec. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad 25 lat – projektując i produkując kominy różnego typu, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców Nowego Sącza i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Systemy kominowe MK – gwarancja najwyższej jakości

Systemy kominowe opracowane przez naszych ekspertów odznaczają się wieloletnią trwałością – zapewnioną przez nowoczesny park maszynowy. Nasze zakłady produkcyjne dysponują bowiem precyzyjnymi wycinarkami laserowymi oraz spawarkami TIG. Dzięki takiemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu trwałe i solidne kominy. W naszym asortymencie znajdują się m.in. modele żaroodporne oraz agregatowe. Zapewniamy także szybką dostawę oraz profesjonalny montaż zamówionych produktów – nasza firma współpracuje z doświadczonymi podwykonawcami.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi specjaliści oferują również możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy – na każdym etapie realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a pomożemy Ci w doborze komina, zaprojektowaniu instalacji oraz wycenie zlecenia. Zapewniamy też atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i przekonaj się, dlaczego to właśnie nasze kominy stalowe uchodzą obecnie za najlepsze w Polsce!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0