Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Piotrków Trybunalski

Rafał Kosakiewicz
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 9 (Łódź, Sieradz, Piotrków Trybunalski, Kielce)

mobile: +48 539 670 428

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

W MK doskonale rozumiemy, jak istotnym elementem wyposażenia budynku są systemy kominowe. To właśnie od nich zależeć bowiem będzie zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo domowników. Z tego też powodu, już od ponad 25 lat, nasza firma dostarcza klientom kominy oraz instalacje wentylacyjne, opracowane z myślą zarówno o budownictwie nowoczesnym, jak i obiektach modernizowanych. Ze względu na swoją trwałość i niezawodność, nasze systemy cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko w Polsce, ale też na rynkach zagranicznych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Najnowocześniejsze systemy kominowe

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kominy jedno-, jak i dwuścienne, wyprodukowane z użyciem najnowocześniejszych maszyn. W celu zapewnienia naszym klientom kominów stalowych o najwyższej skuteczności wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia przeznaczone do obróbki elementów. Oprócz wycinarek laserowych nasz park maszynowy posiada również sprzęt do spawania TIG, umożliwiający uzyskanie zróżnicowanych, trwałych elementów instalacji kominowej. Oferujemy także profesjonalne usługi instalacyjne, przeprowadzane pod okiem współpracujących z nami, wieloletnich ekspertów.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z wyceną usług lub doborem komina ze stali, zapraszamy do skontaktowania się z naszym Działem Obsługi. Pomożemy Ci w znalezieniu niezawodnego komina tudzież systemu wentylacyjnego dla Twojego domu, gwarantując przy tym atrakcyjne ceny oraz błyskawiczne przybycie specjalistów. Zadzwoń lub napisz do nas jeszcze dziś, a odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0