Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Poznań

Kamil Grypczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 3 (Poznań, Piła, Leszno, Konin, Kalisz, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek)

mobile: +48 662 040 920

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Naszym Klientom oferujemy najskuteczniejsze systemy odprowadzania spalin dostępne na terenie Poznania i okolic. Jesteśmy renomowanym producentem z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, nastawionym na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Nasze kominy są obecnie dostępne nie tylko na terenie całego kraju, ale również na rynkach zagranicznych. Lata ciężkiej pracy i stawiania czoła nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom sprawiły bowiem, że oferowane przez nas produkty uchodzą obecnie za jedne z najefektywniejszych w Europie. Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące niezawodnych kominów ze stali do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Najlepsze systemy kominowe w Poznaniu

W MK doskonale rozumiemy, jak istotnym czynnikiem jest trwałość wszystkich elementów. Właśnie dlatego nasze zakłady produkcyjne zostały wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty, takie jak wycinarki laserowe oraz spawarki TIG. Kompleksowa obróbka z ich udziałem pozwala nam na nadanie kominom stalowym odpowiedniej formy, a także zapewnienie im wysokiej odporności. Oferujemy szeroki wybór systemów przeznaczonych zarówno do montażu w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Współpracujemy również z uznanymi podwykonawcami zajmującymi się dostawą oraz instalacją zamówionych elementów.

Gwarancja profesjonalnej pomocy

Nasi specjaliści chętnie pomagają we wszystkich kwestiach związanych z doborem systemów kominowych, wyceną oraz projektem instalacji. Wierzymy bowiem, że wszyscy Klienci zasługują na rzetelne wykonanie usługi. Wszelkie pytania można kierować do nas zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0