Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Przemyśl

Adam Rogowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 8 (Lublin, Chełm, Przemyśl, Rzeszów, Krosno, Zamość, Tarnobrzeg)

mobile: +48 791 020 909

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Już od ponad 25 lat kominy ze stali MK wyznaczają kolejne trendy na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenie przekazywane kolejnym pokoleniom naszych specjalistów pozwoliło nam na opracowanie nowoczesnych, niezawodnych produktów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do właścicieli nowych budynków, jak i osób planujących gruntowną modernizację swojego domu. Zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych z Przemyśla i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Wszechstronność i niezawodność

Nasze systemy kominowe powstają w nowoczesnych zakładach dysponujących nowoczesnym parkiem maszynowym. Dysponujemy bowiem wycinarkami laserowymi oraz sprzętem do spawania TIG – w celu nadania produkowanym elementom możliwie najwyższej odporności. Oferujemy zarówno profesjonalne modele żaroodporne, jak i solidne systemy dedykowane domowym kominkom. Aby zwiększyć przystępność naszych usług nawiązaliśmy także współpracę z profesjonalnymi firmami montażowymi, oferującymi dojazd do obiektów na terenie całego regionu.

Najważniejszy jest klient

W MK doskonale rozumiemy jak istotne jest budowanie pozytywnych relacji z każdym z naszych klientów. Nasi specjaliści czekają na Państwa maile i telefony – w celu zapewnienia profesjonalnej pomocy już od pierwszych etapów realizacji zamówienia. Pomożemy Ci w prawidłowym zaprojektowaniu instalacji, doborze kominów stalowych oraz rozplanowaniu dostawy i montażu. Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się, że niezawodne kominy wcale nie muszą być drogie!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0