Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Radomsko

Oskar Markowski 
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 5 (Częstochowa, Radomsko, Kępno, Wieluń, Zawiercie, Konin, Kalisz, Turek, Sieradz)

mobile: +48 501 418 172

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Mieszkasz w Radomsku lub okolicznej miejscowości i chcesz zamontować w swoim dajne omu komin stalowy? Jeśli tak, trafiłeś pod właściwy adres! Firma MK Żary oferuje systemy kominowe, które przeznaczone są do stosowania w nowoczesnych technologiach grzewczych:

  • kotłach na drewno/pelet.
  • kotłach na olej opałowy,
  • gazowych kotłach kondensacyjnych (jedno- lub dwu funkcyjnych).

Kominy stalowe stanowią alternatywę dla tradycyjnych kominów murowanych, a także kominów ceramicznych. Charakteryzują się wysoką wydajnością i sprawnością. Mają szerokie możliwości zastosowania ze względu na łatwy montaż. Kominy ze stali świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie tradycyjny system kominowy nie zdaje egzaminu.

Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim stażem na rynku i zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swoich najbliższych, wybierając systemy kominowe ze sprawdzonego źródła. Oferujemy kompletne zestawy, przeznaczone do budynków mieszkalnych, a także komercyjnych. Asortyment obejmuje zarówno systemy kominowe jedno-, jak i dwuścienne. Kominy stalowe MK Żary to gwarancja najwyższej jakości.

Każdego, kto chce zamówić kominy ze stali, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy doradzą w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Potrzebujesz wyceny lub masz pytania dotyczące wybranego systemu kominowego? Zadzwoń lub wyślij e-maila z zapytaniem!

Sprawdź, gdzie jeszcze dostępne są nasze kominy stalowe. Radomsko nie jest jedynym obszarem, na którym działa firma MK Żary.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0