Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Rzeszów

Adam Rogowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 8 (Lublin, Chełm, Przemyśl, Rzeszów, Krosno, Zamość, Tarnobrzeg)

mobile: +48 791 020 909

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje Państwu niezawodne, trwałe systemy kominowe i wentylacyjne, opracowane z myślą zarówno o nowo budowanych budynkach, jak i obiektach modernizowanych. Nowoczesne technologie produkcyjne, rzetelność oraz profesjonalne podejście sprawiły, że obecnie jesteśmy jednym z największych producentów kominów w Polsce. W ciągu ostatnich lat nasze produkty zyskały również popularność na rynku niemieckim. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Jakość poparta doświadczeniem

Już od ponad 25 lat nasza firma dostarcza klientom z całego kraju kominy stalowe najwyższej klasy. Wieloletnia obecność na rynku nauczyła nas bowiem, że najwyższa jakość jest możliwa wyłącznie wtedy, gdy zmieniające się normy są monitorowane. Z tego też powodu nasze zakłady dysponują najnowocześniejszym sprzętem, pozwalającym na spawanie TIG oraz precyzyjne wycinanie laserowe. Dzięki temu oferowane przez nas kominy oraz systemy wentylacyjne odznaczają się znakomitą wytrzymałością i wszechstronnością.

Profesjonalna pomoc

Nasi specjaliści pomogą Państwu w sporządzeniu projektu instalacji, wycenie usług, doborze kominów ze stali oraz umówieniu dostawy. Współpracujemy bowiem z renomowanymi firmami instalacyjnymi, zapewniającymi profesjonalny montaż zamówionych produktów. Udzielamy informacji zarówno mailowo, jak i telefonicznie, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się, jak możemy pomóc także i Tobie!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0