Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Sieradz

Oskar Markowski 
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 5 (Częstochowa, Radomsko, Kępno, Wieluń, Zawiercie, Konin, Kalisz, Turek, Sieradz)

mobile: +48 501 418 172

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Systemy kominowe MK to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Już od ponad 25 lat nasi eksperci dostarczają Państwu kominy, odznaczające się niezawodnością oraz odpornością na trudne warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Obecnie nasze systemy są dostępne zarówno na terenie całej Polski, jak i w Europie. Stawiamy na profesjonalną obsługę klientów indywidualnych i biznesowych, a także nowoczesne wyposażenie, zapewniające znakomitą efektywność oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców Sieradza do zapoznania się z naszą ofertą.

Sukces tkwi w technologii

Każdego dnia nasi specjaliści dbają o to, aby kominy ze stali dostępne w naszej ofercie odznaczały się najwyższą jakością na polskim rynku. Z tego też powodu w skład naszego parku maszynowego wchodzą nie tylko nowoczesne wycinarki laserowe, ale również sprzęt, przeznaczony do kompleksowego spawania TIG. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu elementy najwyższej klasy, spełniające wszystkie normy – zarówno polskie, jak i unijne. Świadczymy również profesjonalne usługi instalacyjne, przeprowadzane pod okiem wieloletnich specjalistów.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasz Dział Obsługi czeka na Państwa maile i telefony. Pomożemy Ci w znalezieniu najodpowiedniejszego komina stalowego, dostosowanego do potrzeb Twojego budynku. Do wszystkich zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, stawiając na budowanie zaufania z klientami. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz błyskawiczną dostawę zamówionych produktów. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego to właśnie nasze kominy uchodzą za najlepsze w Polsce!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0