Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Słupsk

Radosław Szabłowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 2 ( Słupsk, Gdańsk, Elbląg, Grudziądz, Brodnica)

mobile: +48 501 418 174

 

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Kominy stalowe na terenie Słupska i okolic

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami firmowymi, którzy oferują produkowane przez nas kominy stalowe na terenie Słupska i okolic. Lokalny dział sprzedaży udziela wszystkich niezbędnych informacji na temat kominów stalowych i akcesoriów. Doradcy ze Słupska pomagają w doborze odpowiedniego systemu do wybranego urządzenia grzewczego i obiektu. Oferują również pomoc przy konfiguracji kominów wentylacyjnych. Zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży – w celu uzyskania informacji technicznych i handlowych.

Instrukcje i certyfikaty do kominów stalowych

Doradcy techniczni oferujący nasze stalowe kominy udostępniają wszystkie niezbędne dokumenty i informacje techniczne na temat oferowanych produktów. Kupujący mogą uzyskać dostęp do precyzyjnych instrukcji montażowych, danych technicznych i arkuszy kalkulacyjnych, dzięki którym z łatwością dobiorą komin stalowy o odpowiednich parametrach do każdego rodzaju obiektu i urządzenia grzewczego, przemysłowego czy agregatu.

Arkusze kalkulacyjne dla architektów i projektantów

Wszystkich zainteresowanych informacjami na temat produkowanych przez MK Żary stalowych systemów kominowych zachęcamy do kontaktu z jednym z doradców ze Słupska. Nasz lokalny dział obsługi klienta może udostępnić informacje na temat zasad i technik montażu, warunki zachowania gwarancji producenta oraz wszelkie materiały techniczne, które mogą okazać się przydatne na etapie dobierania przewodów kominowych do kominów spalinowych i wentylacyjnych.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0