Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Suwałki

Arkadiusz Karos
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 10 (Białystok, Łomża, Warszawa, Ostrołęka, Olsztyn, Ciechanów, Suwałki)

mobile: +48 501 418 294

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje szeroki wybór nowoczesnych systemów kominowych i wentylacyjnych. Są one wykonane z najwyższej klasy stopów. Jesteśmy obecni nie tylko na rynku ogólnopolskim, ale też europejskim. Już od ponad 25 lat projektujemy i produkujemy niezawodne rozwiązania do budynków nowych oraz modernizowanych. Stawiamy na rzetelność usług, oferujemy naszym Klientom kominy bezpieczne i trwałe, zdolne do bezawaryjnego działania przez wiele lat. Zachęcamy mieszkańców Suwałk do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Systemy kominowe MK – najlepsze w Suwałkach

W naszym asortymencie znajdują się liczne kominy ze stali, opracowane z myślą o obiektach zarówno mieszkalnych, jak i biznesowych. Nasz nowoczesny park maszynowy dysponuje precyzyjnymi wycinarkami laserowymi, a także sprzętem do spawania TIG. To właśnie tego typu technologie sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom zróżnicowane, trwałe kominy, przeznaczone do instalacji z piecami gazowymi lub turbinami. Oferujemy również neutralizatory, tłumiki i inne praktyczne akcesoria. Nasza firma współpracuje także z doświadczonymi firmami specjalizującymi się w dostawie i montażu kominów.

Zachęcamy do kontaktu

Nasi specjaliści czekają na maile i telefony. Chętnie pomogą w znalezieniu najodpowiedniejszych kominów stalowych do danego budynku oraz przeprowadzą bezpłatną wycenę zamówionych usług. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania instalacji, a także utrzymujemy stały kontakt z Klientem podczas realizacji zamówienia. Do wszystkich zleceń podchodzimy w sposób indywidualny – bez względu na złożoność zamówionego systemu. Zachęcamy do kontaktu!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0