Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Tarnobrzeg

Adam Rogowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 8 (Lublin, Chełm, Przemyśl, Rzeszów, Krosno, Zamość, Tarnobrzeg)

mobile: +48 791 020 909

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje Państwu nowoczesne systemy kominowe i wentylacyjne, opracowane w zgodzie z polskimi i unijnymi normami. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest bogate doświadczenie – nabywane przez 25 lat naszej działalności. Obserwujemy zmieniające się trendy i dostosowujemy nasze wyposażenie, aby móc zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług. To właśnie to nastawienie sprawiło, że w dzisiejszych czasach kominy naszej firmy są wykorzystywane nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech. Zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców Tarnobrzegu i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Systemy kominowe i wentylacyjne MK – gwarancja najwyższej jakości

W celu zapewnienia kominom ze stali możliwie najdłuższej trwałości, nasza firma stawia na nowoczesny park maszynowy, obejmujący wycinarki laserowe oraz sprzęt do spawania TIG. Precyzyjna obróbka z udziałem nowatorskich technologii sprawia, że oferowane przez nas kominy są tak samo wszechstronne, co odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Oferujemy zarówno modele jednościenne, jak i dwuścienne. Współpraca z nami gwarantuje także sprawną dostawę i montaż.

Zapraszamy do kontaktu!

W MK rozumiemy, że samodzielne zaprojektowanie instalacji potrafi być naprawdę trudne. Z tego też powodu nasi specjaliści pomogą Państwu w sporządzeniu prawidłowego projektu, doborze kominów stalowych oraz wycenie usług. Można się z nami skontaktować zarówno telefonicznie, jak i drogą mailową. Zapewniamy możliwie najszybszą odpowiedź na wszystkie zadane pytania. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0