Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Tarnów

Jakub Bilski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 7 (Kraków, Tarnów, Nowy Sącz)

mobile: +48 692 457 069

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Firma MK oferuje Państwu szeroką gamę kominów stalowych i systemów wentylacyjnych – opracowanych z myślą zarówno o budynkach nowych, jak i modernizowanych. Już od ponad 25 lat projektujemy, produkujemy i dostarczamy naszym klientom kominy najwyższej klasy, świadcząc usługi nie tylko na terenie całego regionu, ale również kraju. Nasze produkty cieszą się także rosnącym zainteresowaniem ze strony klientów niemieckich – dzięki wszechstronności i niezawodności, będących świadectwem naszej wieloletniej pracy. Zachęcamy gorąco wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic do zapoznania się z poniższą ofertą.

Systemy kominowe MK – wszechstronne i niezawodne

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór systemów kominowych – przeznaczonych zarówno do budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych. Oferujemy wysokiej klasy modele kominkowe, agregatowe, izolowane i żaroodporne. W celu zapewnienia naszym produktom możliwie największej wytrzymałości na rozmaite czynniki zewnętrzne wykorzystaliśmy nowoczesne urządzenia produkcyjne – na czele z wycinarkami laserowymi oraz spawarkami TIG. Nasza firma współpracuje również z miejscowymi firmami, zajmującymi się dowozem oraz montażem zamówionych elementów.

Profesjonalna pomoc

W MK rozumiemy, jak problematyczny potrafi być zakup kominów ze stali. Z tego też powodu oferujemy Państwu możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy naszych ekspertów. Doradzamy w zakresie projektowania instalacji, wyceny zakupu i dostawy oraz doborze najodpowiedniejszych elementów. Zapraszamy do kontaktu!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0