Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Toruń

Kamil Grypczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 3 (Poznań, Piła, Leszno, Konin, Kalisz, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek)

mobile: +48 662 040 920

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje nowoczesne systemy odprowadzania spalin i akcesoria opracowane z myślą o wieloletniej efektywności i bezpieczeństwie użytkowników. Jesteśmy uznanym producentem kominów ze stali, obecnym na polskim rynku już od ponad 25 lat. Stawiamy wyłącznie na najwyższej klasy materiały, aby móc zapewnić naszym Klientom wysoki standard oferowanych elementów. Umiejętność dostosowywania się do zmiennych norm i monitoring najnowszych trendów sprawiły, że nasze systemy cieszą się coraz większą popularnością również na rynku niemieckim. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Torunia i okolic do zapoznania się z poniższą ofertą.

Systemy kominowe MK – gwarancja najwyższej jakości

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór systemów kominowych opracowanych z myślą zarówno o budynkach mieszkalnych, jak i obiektach przemysłowych. Oferujemy rozwiązania dotyczące kominków, turbin tudzież pieców gazowych, a także różnych typów paliwa. Wszystkie produkty wchodzące w skład naszego asortymentu zostały wykonane z trwałych stopów poddanych obróbce z użyciem wycinarek laserowych oraz spawarek TIG. Współpracujemy także z profesjonalnymi firmami zajmującymi się dowozem oraz instalacją kominów.

Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z pomocą przy projekcie instalacji, doborem kominów stalowych lub wyceną usług, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Pytania można kierować do nas zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Zapewniamy przystępne ceny, fachową pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia oraz szybką dostawę kominów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Warto postawić na najlepszych!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0