Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Wałbrzych

Mariusz Ozga
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 4 (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Opole, Jelenia Góra, Bolesławiec, Kłodzko)

mobile: +48 698 673 881

fax: +48 68 458 19 14

Katarzyna Kos 
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Już od ponad 25 lat nasza firma dostarcza nowoczesne systemy kominowe klientom indywidualnym i biznesowym z Polski i Europy. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwoliły nam na opracowanie niezawodnych systemów odprowadzania spalin – łączących w sobie bezpieczeństwo, efektywność oraz odporność na przedwczesne zużycie. Zależy nam także, aby nasze usługi były tak przystępne, jak to tylko możliwe. Wierzymy bowiem, że budowanie pozytywnych relacji z klientami jest równie istotne, co opracowanie niezawodnych produktów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Systemy kominowe MK – gwarancja najwyższego standardu

Jako czołowy, ogólnopolski producent kominów ze stali oraz systemów wentylacyjnych doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. W celu zwiększenia przystępności naszych usług nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi firmami – zajmującymi się dostawą i instalacją zamówionych elementów. Stawiamy również na nowoczesny proces produkcyjny. Wszystkie systemy odprowadzania spalin oraz ich akcesoria produkowane w naszych zakładach są składane z elementów poddawanych obróbce spawarkami TIG i wycinarkami laserowymi.

Skontaktuj się z nami już teraz!

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z doborem kominów stalowych lub pomocą przy sporządzeniu projektu instalacji zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Pomożemy Ci w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania – łączącego w sobie atrakcyjną cenę oraz wieloletnią skuteczność. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś i przekonaj się, dlaczego to właśnie nasze kominy uchodzą obecnie za najlepsze!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0