Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Warszawa

Arkadiusz Karos
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 10 (Białystok, Łomża, Warszawa, Ostrołęka, Olsztyn, Ciechanów, Suwałki)

mobile: +48 501 418 294

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Już od ponad 25 lat nasza firma dostarcza klientom indywidualnym i biznesowym systemy kominowe najwyższej klasy, opracowane z myślą o bezpieczeństwie i trwałości. Jako wieloletni eksperci, obecni również na rynkach zagranicznych, doskonale rozumiemy zmieniające się normy, związane z produkcją i montażem kominów. Z tego też powodu wykorzystujemy wyłącznie materiały z najwyższej półki, zapewniające wyjątkową skuteczność – zarówno w budownictwie nowoczesnym, jak i modernizowanym. Zachęcamy gorąco wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Najlepsze systemy kominowe w Warszawie

Kominy stalowe MK są wytwarzane w najnowocześniejszym parku maszynowym. Posługując się wycinarkami laserowymi oraz spawarkami TIG, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom elementy trwałe i odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Oprócz produkcji zajmujemy się również kompleksowymi pracami montażowymi. Po odebraniu zlecenia współpracujący z nami specjaliści zjawią się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu – w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Jako wieloletni producent i dostawca kominów ze stali, działający na terenie całego kraju za pośrednictwem dystrybutorów, stawiamy na budowanie zaufania klientów. Z tego też powodu nasz doświadczony zespół doradców pomoże Państwu nie tylko w realizacji zamówienia, ale też doborze systemów i elementów pod kątem potrzeb budynku. Zapraszamy gorąco wszystkich klientów do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0