Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Włocławek

Kamil Grypczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 3 (Poznań, Piła, Leszno, Konin, Kalisz, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek)

mobile: +48 662 040 920

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Marka MK oferuje nowoczesne systemy kominowe i wentylacyjne łączące w sobie przystępność cenową, bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość wykonania. Już od ponad 25 lat projektujemy i produkujemy kominy przeznaczone zarówno do użytku w budownictwie mieszkalnym, jak i przemysłowym. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas determinacji i otwartości na zmieniające się normy rynkowe, co pozwoliło nam na wyznaczanie nowych standardów zarówno w Polsce, jak i Europie. Zapraszamy osoby mieszkające na terenie Włocławka i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Najlepsze systemy kominowe w regionie!

W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane kominy jedno- i dwuścienne, opracowane z myślą o kominkach, agregatach czy też piecach gazowych. By nadać naszym kominom ze stali znakomitą odporność, poddajemy wszystkie elementy kompleksowej obróbce z użyciem wycinarek laserowych oraz spawarek TIG. W efekcie kominy MK działają bez zarzutu przez długie lata – nawet przy intensywnej eksploatacji. Oferujemy również możliwość dostawy i montażu zamówionych systemów.

Profesjonalna pomoc

W MK doskonale rozumiemy, jak istotne jest utrzymywanie kontaktu z każdym klientem. Z tego powodu nasi specjaliści bardzo chętnie pomagają w rozwianiu wszelkich wątpliwości związanych z przygotowaniem projektu instalacji, doborem kominów stalowych oraz wyceną usług. Pomagamy naszym Klientom również w trakcie samej realizacji zamówienia. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę zakupionych systemów. Zachęcamy do skontaktowania się z nami już dziś!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0