Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Wrocław

Mariusz Ozga
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 4 (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Opole, Jelenia Góra, Bolesławiec, Kłodzko)

mobile: +48 698 673 881

fax: +48 68 458 19 14

Katarzyna Kos 
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Nasza firma oferuje Państwu bogaty wybór systemów kominowych i wentylacyjnych – opracowanych z myślą o niemal każdym typie instalacji. W ciągu ponad 25 lat naszej działalności stawaliśmy naprzeciw najtrudniejszym wyzwaniom, stawianym przez najbardziej wymagających klientów. To z kolei pozwoliło nam stworzyć szereg nowoczesnych, zróżnicowanych produktów – łączących w sobie solidną konstrukcję oraz niezawodność w każdych warunkach. Obecnie jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów kominów w Polsce i Niemczech. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic do zapoznania się z naszymi usługami.

Systemy kominowe MK – gwarancja wieloletniej efektywności

Jednym z głównych celów przyświecających polityce naszej firmy jest dostarczenie naszym klientom niezawodnych kominów ze stali – bez względu na ich przeznaczenie. Wierzymy bowiem, że każdy dom zasługuje na bezpieczeństwo, a wszystkie instalowane w nim elementy muszą być niezawodne. Z tego też powodu nasze zakłady są zaopatrzone w nowoczesny sprzęt produkcyjny, obejmującym chociażby precyzyjne wycinarki laserowe oraz spawarki TIG. Oferujemy kominy do pieców gazowych, agregatów oraz kominków, a także profesjonalne modele żaroodporne.

Profesjonalna obsługa klienta

Najwyższej klasy kominy stalowe nie są jedynym elementem naszej oferty. Współpracujemy bowiem z wieloletnimi podwykonawcami – specjalizującymi się w dowozie oraz instalacji zamówionych u nas produktów. Nasz doświadczony zespół ekspertów pomoże Państwu we wszystkich kwestiach związanych z zakupem komina. Pomagamy w projektowaniu instalacji, ułatwiamy znalezienie najodpowiedniejszego produktu i przeprowadzamy klarowną wycenę usług. Skontaktuj się z nami już teraz!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0