Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Zamość

Adam Rogowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 8 (Lublin, Chełm, Przemyśl, Rzeszów, Krosno, Zamość, Tarnobrzeg)

mobile: +48 791 020 909

fax: +48 68 458 19 14

Rafał Kozłowski
Biuro Obsługi Klienta

tel: + 48 68 458 19 15

fax: + 48 68 458 19 14

Radosław Czapka
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Regiony 6, 7, 8, 9, 10

mobile: +48 784 984 832

fax: +48 68 458 19 14

Już od ponad 25 lat kominy stalowe naszej marki wyznaczają kolejne trendy na rynku polskim oraz niemieckim. Stawiamy bowiem na elementy najwyższej klasy, doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy – co pozwala nam na uzyskanie kominów bezpiecznych, trwałych i wszechstronnych. To właśnie te czynniki sprawiają, że produkty naszej marki cieszą się niesłabnącym uznaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Zamościa i okolic do bliższego zapoznania się z poniższą ofertą.

Najlepsze kominy w Zamościu

Jednym z najważniejszych czynników, zapewniających naszym systemom kominowym tak wysoką jakość, jest nowoczesny proces produkcji. Nasze zakłady dysponują bowiem bogatym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą precyzyjne wycinarki laserowe oraz sprzęt do spawania TIG. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kominy jedno- i dwuścienne najwyższej klasy, dostosowane do niemal każdego obiektu. W celu zwiększenia przystępności naszych usług nawiązaliśmy także współpracę z doświadczonymi firmami instalacyjnymi.

Czekamy na Twój telefon!

Jeśli poszukujesz kominów ze stali do swojego domu, zachęcamy do skontaktowania się z Działem Obsługi. Nasi specjaliści są dostępni na terenie całego regionu i gotowi do udzielenia Państwu wszystkich istotnych odpowiedzi. Doradzamy w zakresie doboru kominów, wyceny oraz dostaw i montażu, pomagając naszym klientom na każdym etapie realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się, dlaczego nasze kominy nie mają sobie równych!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0