Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Zawiercie

Oskar Markowski 
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 5 (Częstochowa, Radomsko, Kępno, Wieluń, Zawiercie, Konin, Kalisz, Turek, Sieradz)

mobile: +48 501 418 172

fax: +48 68 458 19 14

Sebastian Ludwiniak
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 80

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

KOMINY STALOWE ZAWIERCIE

Firma MK Żary oferuje wysokiej jakości systemy kominowe ze stali nierdzewnych. To obecnie najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu odprowadzania spalin spośród wszystkich dostępnych na rynku. Opracowaliśmy unikalne metody obróbki stali, dzięki czemu systemy kominowe są przystosowanie do współpracy zarówno z kotłami kondensacyjnymi, jak i opalanych drewnem czy olejem.

Kominy ze stali są bardzo uniwersalne, mogą zostać wykorzystane zarówno w już istniejących, jak i nowo wybudowanych budynkach. Naszą ofertę kierujemy do klientów z Zawiercia i okolic, którzy chcą przeprowadzić skuteczną termomodernizację z wykorzystaniem jedno- lub dwuściennego systemu kominowego najwyższej jakości.

Kominy stalowe od MK Żary to gwarancja najwyższej jakości i wydajności. Co jednak najważniejsze – nasze kominy ze stali spełniają wymogi dyrektyw unijnych i posiadają oznakowanie CE, co potwierdza, że są szczelne, odporne na wysokie temperatury, a przy tym gwarantują bezpieczeństwo wszystkim osobom znajdującym się w danym budynku.

Jeśli mieszkasz w Zawierciu lub okolicach i chcesz zamontować komin ze stali w budynku mieszkalnym lub komercyjnym, skorzystaj z profesjonalnego doradztwa. Możesz skontaktować się już teraz z naszymi przedstawicielami, aby otrzymać fachową pomoc. Zadzwoń lub wyślij e-maila z zapytaniem! Z przyjemnością podejmiemy się również bezpłatnej wyceny. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0