Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Koszalin

Patryk Dacka
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 1 (Szczecin, Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Żary)

mobile: +48 735 208 560

fax: + 48 68 458 19 14

Katarzyna Kos
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Systemy kominowe Żary, Gorzów Wielkopolski, Koszalin

Jesteśmy producentem stalowych systemów kominowych – stosowanych jako przewody wentylacyjne i kominy spalinowe w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Informacje na temat systemów kominowych i ich zastosowania można uzyskać od regionalnych doradców handlowych, którzy obsługują klientów z okolic Koszalina, Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej.

Skontaktuj się z zespołem biura obsługi klienta

Lokalny zespół z biura obsługi klienta wspiera inwestorów kupujących kominy stalowe do obiektów zlokalizowanych na terenie Koszalina, Gorzowa, Zielonej Góry i okolic. Doradcy udzielają informacji technicznych i handlowych. Pomagają dobierać systemy kominowe do kominków i pieców c.o. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat zastosowania stalowych systemów kominowych. Oferujemy dobre ceny i pełne wsparcie na każdym etapie transakcji.

Dowiedz się więcej na temat kominów stalowych MK Żary

Zespół doradców obsługujący obszary takie jak Koszalin, Gorzów, Żary i okolice, dysponuje wszystkimi informacjami i pełną dokumentacją techniczną na temat oferowanych systemów kominowych. Doradcy klienta mogą udostępnić dokładne instrukcje montażu wybranych kominów ze stali oraz wymagane prawem certyfikaty potwierdzające dopuszczenie produkowanych kominów stalowych do obrotu na rynku polskim i unijnym. Dostępne są też inne przydatne dokumenty i informacje, które mogą okazać się pomocne przy wyborze i montażu kominów stalowych.

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0