Ogólne warunki sprzedaży

Kontakt

Zielona Góra

Patryk Dacka
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region 1 (Szczecin, Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Żary)

mobile: +48 735 208 560

fax: + 48 68 458 19 14

Katarzyna Kos
Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 68 458 19 60

fax: + 48 68 458 19 14

Marcin Walencik
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Region 1, 2, 3, 4, 5

mobile: +48 517 380 004

fax: +48 68 458 19 14

Firma MK oferuje szeroki wybór bezpiecznych i nowoczesnych systemów kominowych oraz wentylacyjnych, przeznaczonych do użytku zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Jesteśmy uznaną marką, obecną na polskim rynku już od ponad 25 lat. Doświadczenie nabywane przez naszych specjalistów jest na bieżąco przekazywane kolejnym pokoleniom naszej kadry – wszystko to, by utrzymać wysoki poziom jakości naszych kominów ze stali. Zapraszamy mieszkańców Zielonej Góry i okolicznych miejscowości do zapoznania się z naszymi usługami.

Systemy kominowe MK – gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności

Nasze dwudziestopięcioletnie doświadczenie pozwoliło nam na przygotowanie bogatego asortymentu, obejmującego kominy stalowe jedno- i dwuścienne oraz praktyczne akcesoria. W naszej ofercie znajdują się systemy do domowych kominków, pieców gazowych oraz turbin i agregatów. Oferujemy także dostawę i instalację zamówionych systemów w Zielonej Górze oraz na terenie całego regionu. Nasze zakłady produkcyjne dysponują najnowocześniejszym parkiem maszynowym. Dysponujemy między innymi precyzyjnymi wycinarkami laserowymi oraz sprzętem do spawania TIG. Obróbka z ich udziałem pozwala nadać elementom odpowiednią formę przy jednoczesnym zapewnieniu im wieloletniej trwałości.

Zapraszamy do kontaktu

Nasz zespół doradców czeka na maile i telefony. Pomagamy naszym Klientom na wszystkich etapach realizacji zamówienia, ułatwiając dobranie właściwych kominów ze stali, przeprowadzając wycenę oraz udzielając wszystkich najistotniejszych informacji. Zapewniamy znakomity stosunek jakości do ceny i szybką dostawę zamówionych systemów. Zachęcamy do kontaktu. Warto zaufać rynkowym liderom!

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0