Ogólne warunki sprzedaży

SPIS

Aktualności

Grupa Sphering przejmuje niemiecką firmę EKA i staje się liderem na rynku systemów kominowych i spalinowych w UE.

Sphering Group powiększa się o firmę EKA-edeIstahIkamine, założoną 37 lat temu i zlokalizowaną w Untersteinach w Niemczech, co stanowi najważniejsze przejęcie w historii Grupy. To przejęcie, przeprowadzone z sukcesem zaledwie kilka tygodni po przejęciu firmy SFL w Wielkiej Brytanii, podkreśla zdolność Grupy do bycia niekwestionowanym liderem na rynkach działalności przedsiębiorstw wchodzących w skład Grupy. Po dołączeniu dwóch nowych zakładów produkcyjnych, Grupa zatrudnia obecnie ponad 1000 osób. Główne obszary działania Grupy to rynki we Francji, w Belgii, w Niemczech, we Włoszech, w Polsce, w Wielkiej Brytanii i w Czechach. Dzięki EKA obrót Grupy wzrasta do 190 mln euro i daje Grupie

czytaj dalej...

Jaki komin do kotła na pellet?

Coraz więcej osób decyduje się na ogrzewanie pelletem, ale wiedza o kominach do pelletu jest jeszcze nieusystematyzowana. I dlatego teraz wchodzimy my, cali na szaro-niebiesko! I mówimy Wam, na co zwrócić uwagę przy zakupie komina do pracy z pelletem drzewnym.

czytaj dalej...

Zapraszamy na targi DCW we Frankfurcie nad Menem

Przed nami kolejna, już siódma edycja Data Centre World we Frankfurcie nad Menem. Data Center World 2022 to targi dla firm z branży wyposażenia, projektowania, doradztwa i budowy Centrów Przetwarzania Danych (Data Center) oraz UPS (systemy zasilania awaryjnego).

czytaj dalej...

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0