Ogólne warunki sprzedaży

SPIS

Aktualności

Świętujemy 30-lecie!

240 maszyn specjalistycznych, 5500 elementów produkowanych każdego dnia, nowa siedziba i kominy do wszystkiego. 30 lat minęło, a my nie zwalniamy tempa!

czytaj dalej...

Grupa Sphering przejmuje niemiecką firmę EKA i staje się liderem na rynku systemów kominowych i spalinowych w UE.

Sphering Group powiększa się o firmę EKA-edeIstahIkamine, założoną 37 lat temu i zlokalizowaną w Untersteinach w Niemczech, co stanowi najważniejsze przejęcie w historii Grupy. To przejęcie, przeprowadzone z sukcesem zaledwie kilka tygodni po przejęciu firmy SFL w Wielkiej Brytanii, podkreśla zdolność Grupy do bycia niekwestionowanym liderem na rynkach działalności przedsiębiorstw wchodzących w skład Grupy. Po dołączeniu dwóch nowych zakładów produkcyjnych, Grupa zatrudnia obecnie ponad 1000 osób. Główne obszary działania Grupy to rynki we Francji, w Belgii, w Niemczech, we Włoszech, w Polsce, w Wielkiej Brytanii i w Czechach. Dzięki EKA obrót Grupy wzrasta do 190 mln euro i daje Grupie

czytaj dalej...

Jaki komin do kotła na pellet?

Coraz więcej osób decyduje się na ogrzewanie pelletem, ale wiedza o kominach do pelletu jest jeszcze nieusystematyzowana. I dlatego teraz wchodzimy my, cali na szaro-niebiesko! I mówimy Wam, na co zwrócić uwagę przy zakupie komina do pracy z pelletem drzewnym.

czytaj dalej...

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0